Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor TOTAL One-Stop Tools Station TH1153216
Ciocanul rotopercutor Total TH1153216 are o putere de 1500W și o turație de 850 RPM. Cu o energie de impact de 5.5J, este potrivit pentru uz casnic. Utilizatorii apreciază puterea și eficiența în găurirea betonului, deși menționează că se încălzește la utilizare intensivă și necesită pauze dese.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere bună, străpunge eficient betonul armat
- Raport excelent calitate-preț
- Spitul și dalta din dotare sunt durabile
- Foarte puternic
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se încălzește destul de repede la percuție
- Necesită pauze dese la utilizare intensivă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | TOTAL One-Stop Tools Station |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Hobby Profesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 1500 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Gaurire cu percutie |
| Energie de percutie | 5.5 J |
| Mod de operare | Rotopercutie |
| Suprafata lucru | Lemn Beton Otel |
| Viteza maxima (rpm) | 850 |
| Numar percutii pe minut | 4400 |
| Culoare | Multicolor |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Diametru gaurire in beton | 32 mm |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in zidarie | 40 mm |
| Continut pachet | 1x Maner 3 x Burghiu 1 x Ciocan rotopercutor 1 x Set de perii de carbune 1 x Valiza depozitare si transport 2 x Dalti |
Prețul pe eMAG »