
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Garmin |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Stil display | Rotund |
| Tip display | Monocrom Vizibil in lumina soarelui memory-in-pixel (MIP) transreflectiv |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | 1.1 inch |
| Autonomie | 960 h |
| Sistem de operare | Propriu |
| Sistem de operare compatibil | iOS | Android |
| Conectivitate | Bluetooth ANT+ |
| Functii | GPS Cronometru Calendar Temporizator Vreme Mod economisire baterie Ceas desteptator Garmin Pay Localizare telefon Comenzi pentru muzica Telecomanda VIRB Cautare ceas LiveTrack Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Ore rasarit/apus Notificari inteligente Connect IQ Raspuns prin mesaj text/respingere ape telefonic prin mesaj text (doar android) Asistenta Functii Golf Functii de alergare Detectarea incidentelor in timpul activitatilor selectate Functii de antrenament Functii exterioare Functii de ciclism Functii pentru inot |
| Tehnologie | Smart |
| Activitate monitorizata | Ritm cardiac Somn Hidratare Nivel stres Alerte de puls anormal Varsta de fitness Saturatie oxigen Rata respiratorie (24x7) Monitor de energie Sanatate femei |
| Stil | Casual |
| Ambalaj | Da |
| Grosime carcasa | 14.5 mm |
| Aplicatii | GARMIN PAY |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Senzori | Gravity Altimetru Accelerometru GPS GLONASS Giroscop Busola electronica Termomentru Galileo |
| Rezistenta la apa | 10 atm |
| Greutate | 67 g |
| Culoare carcasa | Flame Red |
| Material carcasa | Polimer |
| Culoare curea/bratara | Flame Red |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Dimensiune carcasa (mm) | 50 x 50 x 14.5 mm |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch 1 x Cablu Incarcare |
Vezi în magazin »