Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Garmin 010-03399-00
Smartwatch Garmin Bounce 2 primește recenzii extrem de mixte cu probleme serioase de funcție. Unii utilizatori raportează localizare cu mari întârzieri, apeluri și mesaje cu conectare lentă, iar abonament LTE este scump. Folie protecție universală inclusă este ieftină și greșit dimensionată.
Utilizatorii au apreciat:
- Design atractiv
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Localizare cu mari întârzieri sau eroare
- Apeluri și mesaje cu conectare lentă
- Icoane aplicații lipsă în cazuri
- Abonament LTE foarte scump
- Folie protecție ieftină și greșit dimensionată
- Performanță inconsistentă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Garmin |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate stocare | 4 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 30.4 mm |
| Stil display | Rotund |
| Tip baterie | Litiu-Ion |
| Autonomie | 48 h |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluethooth |
| Functii | Alarma Cronometru Vreme Comenzi vocale Memento |
| Tehnologie | Smart |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Grosime carcasa | 12.4 mm |
| Stil | Sport |
| Incarcator inclus | Nu |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa |
| Senzori | GPS Lumina ambientala GLONASS Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 43 x 43 |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Negru |
| Culoare carcasa | Negru |
| Greutate | 26.5 g 40.4 g |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Prețul pe eMAG »