
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Garmin |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Dimensiune display | 38 mm |
| Stil display | Rotund |
| Display | Digital |
| Autonomie | 216 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS Andoid |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Functii | Cronometru Calendar Temporizator Vreme Calorii arse Ceas desteptator Localizare telefon Comenzi pentru muzica Cautare ceas LiveTrack Detectare incidente Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Memento Notificari inteligente Moduri sport Meditatie Asistenta Exercitii de respiratie |
| Tehnologie | Smart |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare menstra Monitorizare nivel stres |
| Stil | Casual |
| Grosime carcasa | 11 mm |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Rezistenta la apa | 5 atm |
| Senzori | GPS Lumina ambientala GLONASS Accelerometru |
| Greutate | 29 g |
| Culoare carcasa | Silver |
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare curea/bratara | Violet |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Dimensiune carcasa (mm) | 38 x 38 |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Verifică stocul »