
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Garmin |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Stil display | Rotund |
| Dimensiune display | 38 mm |
| Display | Digital |
| Autonomie | 216 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS Andoid |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Functii | Cronometru Calendar Temporizator Vreme Calorii arse Ceas desteptator Localizare telefon Comenzi pentru muzica Cautare ceas LiveTrack Detectare incidente Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Memento Notificari inteligente Moduri sport Meditatie Asistenta Exercitii de respiratie |
| Tehnologie | Smart |
| Rezistenta la apa | 5 atm |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare menstra Monitorizare nivel stres |
| Stil | Casual |
| Grosime carcasa | 11 mm |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Senzori | GPS Lumina ambientala GLONASS Accelerometru |
| Greutate | 29 g |
| Culoare carcasa | Verde |
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare curea/bratara | Verde |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Dimensiune carcasa (mm) | 38 x 38 |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Vezi oferta »