Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Garmin 010-02933-00
Smartwatch-ul Garmin Instinct E 45mm este apreciat pentru autonomie și design compact. Lipsa ecranului tactil e compensată de o baterie care ține aproximativ 12 zile. Design plăcut și dimensiuni reduse îl fac potrivit pentru utilizatori activi și sportivi.
Utilizatorii au apreciat:
- Autonomie baterie aproximativ 12 zile
- Design plăcut și compact
- Potrivit pentru utilizatori activi și sportivi
- Dimensiuni reduse și confortabil de purtat
- Fiabilitate în activități sportive
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsa ecranului tactil poate neplăcea utilizatorilor Samsung sau Apple Watch
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Garmin |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Serie | Instinct |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | 45 mm |
| Stil display | Rotund |
| Autonomie | 384 h 960 h |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluetooth ANT+ |
| Functii | Cronometru Calendar Temporizator Vreme Notificari Calorii arse Ceas desteptator Localizare telefon Cautare ceas LiveTrack Detectare incidente Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Ore rasarit/apus Memento Moduri sport Exercitii respiratie Asistenta Saturatie oxigen Comenzi muzica |
| Tehnologie | Smart |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Grosime carcasa | 14.2 mm |
| Stil | Casual |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare menstra Monitorizare nivel stres |
| Rezistenta la apa | 10 atm |
| Senzori | Temperatura Barometru GPS GLONASS |
| Dimensiune carcasa (mm) | 45 x 45 |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Charcoal |
| Material carcasa | Polimer |
| Culoare carcasa | Negru |
| Greutate | 48 g |
| Latime curea/bratara | 22 mm |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Vezi pe eMAG »