Televizor LG - 24TN510S-PZ
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Diagonala display | 60 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | USB 2.0 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x Component input 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ slot 1 x RCA In |
| Sistem de operare | webOS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Screen Mirroring |
| Mirroring | iOS Android |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tehnologii imagine | Eye Comfort Mode Motion Eye Care EPG |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii audio | Virtual Surround AVL Auto Volume |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 21 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.4 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Dimensiune cu stand | 563.1 x 148.6 x 393.8 mm |
| Dimensiune fara stand | 563.1 x 58 x 340.9 mm |
| Greutate cu stand | 3.6 Kg |
| Greutate fara stand | 3.25 Kg |
| Dimensiune cutie | 700 x 142 x 402 mm |
| Greutate cutie | 4.8 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 75 x 75 |
Mai multe detalii »
