Părerile cumpărătorilor despre Televizor Hisense 55E7KQ PRO
Televizorul HISENSE QLED 55E7KQ PRO este un Smart TV cu rezoluție 4K Ultra HD, rată de refresh de 144 Hz și o diagonală de 139 cm. Există o singură recenzie care menționează că televizorul a fost achiziționat pentru consolă PS5, PC și filme pe Netflix, și că se comportă excepțional. Este apreciat pentru rata de refresh ridicată de 144Hz și funcția pentru moțiunea de mișcare care face filmele să fie redate ca un video de 60fps sau mai mult. Prețul este considerat accesibil pentru specificațiile oferite.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță excelentă pentru consolă PS5 și PC
- Rată de refresh ridicată de 144Hz
- Funcție pentru moțiunea de mișcare care îmbunătățește redarea filmelor
- Preț accesibil pentru specificațiile oferite
- Rezoluție 4K
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Hisense |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HDR 10+ HLG HDR10+ Adaptive |
| Tip TV | Smart TV |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | QLED |
| Diagonala display | 139 cm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 84 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Putere subwoofer | 20 W |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 145 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Versiune sistem operare | U6.0 |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Egalizator DTS Virtual:X |
| Interfata | 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x AV 2 x RF |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Subwoofer integrat | Da |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Tehnologii imagine | Dolby Vision IQ D-LED Quantum Dot Colour |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Claritate imagine | 4K |
| Compatibilitate VESA | 300 x 200 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 1230 x 274 x 763 mm |
| Dimensiune fara stand | 1230 x 81 x 710 mm |
| Greutate cu stand | 14.2 Kg |
| Dimensiune cutie | 1362 x 145 x 831 mm |
| Greutate cutie | 18.2 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »