Părerile cumpărătorilor despre Televizor Philips 75PUS7609/12
Televizorul Philips LED 50PUS7609 este un model din 2024 cu diagonală de 126 cm și rezoluție 4K Ultra HD. Există doar două recenzii care menționează că imaginea este clară, culorile sunt vii, iar sistemul răspunde rapid la comenzi. Sunetul este descris ca fiind suficient de puternic și clar pentru o sufragerie de bloc. Nu există suficiente detalii pentru a identifica dezavantaje specifice.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine clară cu culori vii
- Sistem care răspunde rapid la comenzi
- Sunet suficient de puternic și clar pentru o sufragerie de bloc
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 189 cm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 128 kWh |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 181 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Sistem de operare | Titan OS |
| Standard Wi-Fi | 802.11 n |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Sunet AI Mod Noapte Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler Dialog clar EQ AI DTS X |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 3.0 CI+ slot 3 x HDMI 2.0 1 x Optical Audio Output |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | Micro Dimming Pixel Plus Ultra HD Natural Motion Auto Movie |
| Mirroring | Android |
| Asistent vocal inteligent | Alexa ready Google assistant ready |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2024 |
| Compatibilitate VESA | 400 x 300 |
| Culoare | Gri inchis |
| Dimensiune cu stand | 1689 x 339 x 991 mm |
| Dimensiune fara stand | 1667 x 83 x 961 mm |
| Greutate fara stand | 22.8 Kg |
| Dimensiune cutie | 1879 x 190 x 1106 mm |
| Greutate cutie | 30.8 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »