Părerile cumpărătorilor despre Televizor JVC LT-32VH2105
Televizorul JVC 32VH2105 este un model LED de 80 cm cu rezoluție HD din clasa F. Este apreciat pentru claritatea imaginii, culorile bune și sunetul clar și puternic. Telecomanda este descrisă ca fiind mică dar simplă. Unii utilizatori au menționat că nu are conectare la PC și internet.
Utilizatorii au apreciat:
- Claritate bună a imaginii
- Sunet clar și puternic
- Ușor de folosit
- Rezoluție și culori bune
- Telecomandă simplă și practică
- Fiabilitate bună pe termen lung
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu are conectare la PC și internet
- Nu este Smart TV
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | JVC |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tip procesor | Single Core |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tehnologie display | LED |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Putere difuzoare integrate | 6 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 32 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm 1 x Composite In CI+ slot |
| Tehnologii audio | Equalizer |
| Claritate imagine | HD |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologii imagine | Mod Natural User mode Dynamic Mod Cinema Game Mode |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Sistem audio | 2 |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Compatibilitate VESA | 75 x 75 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cutie | 795 x 128 x 530 mm |
| Greutate cutie | 4 Kg |
| Continut pachet | Baterii Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »