Părerile cumpărătorilor despre Televizor Sony K55S39B.CEI
Televizorul Sony BRAVIA 3 LED 50S39 4K primește recenzii pozitive pentru imagine și sunet de nota 10. Utilizatorii apreciază culori vibrante, meniu ușor și procesare Sony tipică, iar Google TV oferă acces rapid la aplicații. O recenzie raportează oprire repetată la intervale aleatorii cu screensaver, necesitând potențial service.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine și sunet de nota 10
- Culori vibrante și vii
- Meniu ușor și intuitiv
- Procesare imagine Sony de calitate
- Google TV fluent
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Oprire repetată la intervale aleatorii cu screensaver
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Sony |
| Line-up | Sony |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Tip procesor | 4K HDR Processor X1 |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Diagonala display | 139 cm |
| Tehnologie display | LED |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 77 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 107 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Sistem de operare | Google TV |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI 1 x RF CI+ slot 1 x HDCP 2.3 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos DTS Digital Surround Dolby Audio DTS Express DTS-HD Master Audio DTS-HD High Resolution Audio DTS:X |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB Chromecast incorporat |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2025 |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online Sony Pictures Core |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Tehnologii imagine | Live Colour Film Mode 4K X-Reality PRO Cinema Mode Mod Joc Motionflow XR 200 X-tended Dynamic Range Standard Mode XR Triluminos PRO |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Sistem audio | 2 |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 123.3 x 33.4 x 78.4 cm |
| Dimensiune fara stand | 123.3 x 7.2 x 71.3 cm |
| Greutate cu stand | 16.3 Kg |
| Greutate fara stand | 16 Kg |
| Dimensiune cutie | 134.8 x 16 x 84.2 cm |
| Greutate cutie | 23 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare Telecomanda Smart |
Verifică stocul pe eMAG »