Părerile cumpărătorilor despre Televizor Panasonic TB-65W60AEZ
Televizorul Panasonic LED TB-50W60AEZ este un model de 126 cm cu rezoluție 4K Ultra HD din 2024. Există o singură recenzie care menționează că imaginea este curată cu culori bune, iar meniul funcționează cursiv. Nu sunt menționate aspecte negative. Din cauza numărului limitat de recenzii, nu se pot trage concluzii ample despre performanța generală a acestui model.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine curată cu culori bune
- Meniu care funcționează cursiv
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Panasonic |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip procesor | Procesor 4k Colour |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 164 cm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 145 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 85 kWh |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Sistem de operare | TiVo |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Surround |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Chromecast incorporat |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | Dolby Vision High Contrast |
| Asistent vocal inteligent | Alexa ready Google assistant ready |
| Mirroring | iOS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | 4K |
| Compatibilitate VESA | 400 x 200 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 1453 x 275 x 896 mm |
| Dimensiune fara stand | 1453 x 82 x 836 mm |
| Greutate cu stand | 21 Kg |
| Greutate fara stand | 17 Kg |
| Dimensiune cutie | 1650 x 190 x 989 mm |
| Greutate cutie | 27 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »