Părerile cumpărătorilor despre Televizor Philips 32PFS6109/12
Televizorul Philips LED 32PFS6109 este un model Smart TV de 80 cm cu rezoluție Full HD din clasa E. Este apreciat pentru calitatea imaginii, culorile vii și conectivitatea facilă la internet. Sunetul este considerat slab de unii utilizatori. Telecomanda este descrisă ca fiind complicată și de calitate inferioară. Unii utilizatori au raportat probleme cu reținerea canalelor salvate.
Utilizatorii au apreciat:
- Culori vii și naturale
- Conectare ușoară la internet
- Design plăcut
- Calitate bună a imaginii
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sunet slab
- Telecomandă complicată și de calitate inferioară
- Nu reține canalele salvate
- Nu suportă tehnologia Ambilight
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 |
| Tip TV | Smart TV |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 80 cm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 35 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 24 kWh |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Sistem de operare | Titan OS |
| Standard Wi-Fi | 802.11 n |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Tehnologii audio | Sunet AI Mod Noapte Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler EQ AI |
| Interfata | 2 x USB 3 x HDMI |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | HLG |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | Full HD |
| Stand | Da |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
| Dimensiune fara stand | 719 x 84 x 432 mm |
| Dimensiune cu stand | 719 x 188 x 471 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate cu stand | 4.1 Kg |
| Dimensiune cutie | 808 x 136 x 510 mm |
| Greutate fara stand | 4 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Vezi oferta »