Televizor Samsung - QE50LS01DBUXXH
| Specificații | |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 137 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 70 kWh |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Conectivitate wireless | NFC Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Putere difuzoare integrate | 40 W |
| Sistem audio | 4 |
| Tehnologii audio | OTS Lite 360 Audio Adaptive Sound Pro Active Voice Amplifier Pro |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Game Motion Plus |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ |
| Tehnologii imagine | Wide Viewing Angle Supreme UHD Dimming Mega Contrast HDR Filmmaker Mode Smart Calibration Amplificator de contrast Motion Xcelerator AI Upscale |
| Tip procesor | Quantum 4K |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Mirroring | iOS Android |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Multi View Airplay 2 |
| Sistem de operare | Tizen |
| Culoare | Verde |
| Interfata | 2 x USB 4 x HDMI 1 x RF CI+ slot 1 x Optical Audio Output |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie speciala | QLED HDR |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 125 cm |
| Brand | Samsung |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica | 145 W |
| Dimensiune cu stand | 1143.2 x 475.5 x 1176.8 mm |
| Dimensiune fara stand | 1143.2 x 206.5 x 685.4 mm |
| Greutate cu stand | 21.6 Kg |
| Greutate fara stand | 20.5 Kg |
| Dimensiune cutie | 1301 x 299 x 827 mm |
| Greutate cutie | 28.8 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Mai multe detalii »
