Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe AEG TR839P4CE
Uscătorul de rufe AEG TR839P4CE cu pompă de căldură și capacitate de 9 kg este apreciat pentru performanța sa de uscare și pentru faptul că nu deteriorează hainele. Utilizatorii menționează că este silențios și calculează timpul de uscare în funcție de încărcătură. Funcțiile AbsoluteCare, MixDry și PreciseDry sunt considerate utile. Produsul include și funcționalitate WiFi, ceea ce este văzut ca un avantaj.
Utilizatorii au apreciat:
- Nu deteriorează hainele în timpul uscării
- Silențios în funcționare
- Calculează timpul de uscare în funcție de încărcătură
- Include funcționalitate WiFi
- Eficiență energetică bună (clasa A++)
- Iluminare tambur pentru vizibilitate mai bună
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Caracteristici speciale | Senzor de umiditate |
| Functii | Iluminare LED 4 picioruse ajustabile Woolmark Blue Indicator status uscare |
| Tehnologie | Motor Inverter AbsoluteCare PreciseDry |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Adancime | 63.8 cm |
| Culoare | Alb |
Vezi pe eMAG »