Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Electrolux EW7HE6457W
Uscătorul Electrolux EW7HE6457W PerfectCare cu pompă de căldură are o capacitate de 7 kg și funcții GentleCare și SensiCare. Conform recenziei, produsul își merită banii și este blând cu hainele delicate, precum cele pentru bebeluși. Principalul dezavantaj menționat este lipsa instrucțiunilor în limba română.
Utilizatorii au apreciat:
- Își merită banii
- Protejează hainele delicate, inclusiv cele de bebeluși
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsă instrucțiuni în limba română (doar bulgară și maghiară)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 7 Kg |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa B |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Numar programe | 13 |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata Indicator de umiditate |
| Functii | Afisarea nivelului de uscare Pornire programabila |
| Tehnologie | EcoFlow GentleCare Reverse Plus |
| Programe uscare | Matase Lana Improspatare Bumbac Eco Blugi Sintetice Sport Outdoor Lenjerie de pat Delicate Mix |
| Lungime cablu | 145 cm |
| Greutate | 47.96 Kg |
| Inaltime | 850 mm |
| Adancime | 638 mm |
| Latime | 596 mm |
| Culoare | Alb optic |
| Material cuva | Inox |
Verifică stocul pe eMAG »