| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Capacitate de incarcare | 16 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Numar programe | 20 |
| Caracteristici speciale | Senzor de umiditate |
| Functii | Iluminare interioara Wi-Fi SmartThings App Support AI Control SmartThings AI Energy |
| Programe uscare | Lana Denim Prosoape Rufe delicate Quick Dry Cool Air Time Dry Iron Dry Lenjerie de pat Active Wear Ingrijire exterior Shirts AI Dry ECO Cotton Pet Care Dry Air Bedding Care |
| Tehnologie | Smart control |
| Culoare | Negru |
| Adancime | 844 mm |
| Latime | 686 mm |
| Inaltime | 984 mm |
| Greutate | 72 Kg |
| Material cuva | Inox |
Verifică stocul pe eMAG »