Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe TCL DF0816WE0
Uscătorul TCL DF0816WE0 (8 kg, pompă de căldură) usacă bine hainele fără a le micșora. Raport calitate-preț este excelent. Cumpărătorii raportează problemă cu senzor de umiditate nefiabil și zgomot excesiv, mai ales pe hainele plusate.
Utilizatorii au apreciat:
- Uscare eficientă
- Nu micșorează hainele
- Raport calitate-preț excelent
- Livrare rapidă
- Eficiență energetică cu pompă de căldură
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Senzor de umiditate nefiabil
- Zgomot excesiv în funcționare
- Hainele plusate necesită peste 2 ore suplimentare
- Performanță sub uscătoarele entry-level
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | TCL |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Capacitate cuva | 117 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Eficienta la condensare | Clasa C |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Numar programe | 12 |
| Functii | Indicator terminare program Indicator timp ramas Blocare acces copii Indicator curatare filtru scame |
| Programe uscare | Bumbac Jeans Sport Camasi Sintetice Mix Prosoape Delicate Refresh Lenjerie de pat Down Wear |
| Trepte de uscare | 3 |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 625 mm |
| Latime | 598 mm |
| Inaltime | 845 mm |
| Greutate | 45 Kg |
| Material cuva | Inox |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Verifică stocul pe eMAG »